EnergiiCZ Moderátor


vojtasxd: Před 1 rokem
Ahoj mohu se teda zeptat když jsme na stejne wifi s kámošem tak máme stejnou IP adresu , mam si ji změnit na jinou. Mužu to změnit


EnergiiCZ

EnergiiCZ


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: před 13 hodinami
  • Zobrazení profilu: 520

MOTO

Anyone who stops learning is old, whether in twenty or eighty


pozice

VIP-very interesting person


Fórum


Nejnovější příspěvky

Zdravím, jelikož jsem od tebe našel grief který jsou starý 1-4 dny a v předešlich zadostech o unban jsi říkal že byli neprávem tak nevím nevím. Admin Ninicek ti dal Ban za griefovani někoho farmy kterou jsi zde zmínil, nicméně je to provokace hráče a ta je proti pravidlům tak či tak. Ban ti nechávám tak jak je a ber tohle jako ponaučení do budoucna, příští trest bude o mnohem horší. 

Před 8 měsíci

Zdravím,
jelikož tě znám už od začátku co jsi začal hrát na Suvě a vím jak přemýšlíš a stavíš a nejsi nějak výbušná povaha, nemám důvod k tomu ti říct ne.
Já jsem PRO.

Před 8 měsíci

ban

Tak znovu

Přečti si vzorovou žádost o zrušení trestu a přepiš ji, dekuju..

Před 9 měsíci

Zdravím, 

Takhle se žádost o unban nepíše, přepíše ho prosím a popřemýšlim nad tvoji žádosti o ub

Před 9 měsíci

Zdravím,
nevím nevím hele, máš docela bohatej banlist, máš menší aktivitu než víc jak 50+ hráčů. Nejdřív sis mohl zjistit  co potřebuješ na roli Otroka, nevidím zde jaké máš zkušenosti jakožto stavitel, vůbec bych ti nevěřil jestli by jsi v 10ti letech nezneužil svá práva což je hodně možné, předpokládám, že nemáš nic postaveného na to, abys přesvědčil A-Team na to, abychom tě vzali do AT jakožto Otrok a jestli znáš pravidla ? Podle tvého banlistu bych neřekl. Jsem PROTI.

Před 10 měsíci

Widget je momentálně mimo provoz, podívejte se do vašeho serverového nastavení, jestli jste Widget polivili.