Samuell_ Admin


Zde nejsou žádné příspevky.


Samuell_

Samuell_


 • Registrován: Před 8 měsíci
 • Poslední přihlášení: Před 11 dny
 • Profile Views: 151
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Ahoj, v prvom rade prepáč ža neskorú odpoveď. 
Síce nie je to úplne adekvátna forma žiadosti o unban, ale žiadosť sa schvaľuje s podmienkou, že budeš mať zvýšené merítko trestu, to znamená, že za vec, za ktorú by bežný hráč dostal ban na pár dní, ty to budeš mať na pár týždňov, pri väčšom priestupku to bude opäť permaman. Čiže prosím ťa, dávaj pozor na svoje správanie a čo budeš písať.
Před 1 měsícem

Posielam žiadosť Goryho za môj account, keďže mu nejde prihlásiť sa na fórum ale má napísanú žiadosť už dlhšie.

 
 1. Zdravím, jsem GoRy_CZ a většina lidí už mě tu celkem dobře zná, hraji zde totiž nějakou dobu. No a tak se den se dnem sešel a já se konečně rozhodl podat si žádost na post moderátora, protože mě to nenapadlo dřív :D
 2. Je mi 18 let, ačkoliv si myslím, že nesejde na věku, ale spíše na povaze a snaze, tak tuhle podmínku splňuju.
 3. Znalosti ohledně WE víceméně mám, nějaké základní příkazy taky, ačkoliv je dost možné, že mi nějaké unikají, vzhledem k tomu, že od doby, kdy jsem byl naposledy v admin teamu na nějakém serveru, uplynula už nějaká doba.
 4. Originální Minecraft vlastním, a to už nějakou řádku let.
 5. Stejně tak i mikrofon, na Discordu jsem aktivní víceméně každý den a má aktivita je vidět, hlavně, když si jdu na něco stěžovat.
 6. Ochota se spravedlností mi nedělají problém. Snažím se férově pomáhat všem hráčům, stejně tak i streamerům, kde z toho prosperují obě strany. Fanoušci streamera jdou na server a hráči na serveru zas ke streamerovi. Snažím se opravdu být co nejférovější a nejvstřícnější všem. Po několika měsících letní brigády s malými dětmi mám nervy z oceli, takže i s trpělivostí problém nemám.
 7. Zodpovědnost - to samé, snažím se držet věci v rozumné míře, aby nevznikl nějaký konflikt nebo problém.  Zneužívat práva v úmyslu nemám.
 8. Statistiky říkají, že mám nahráno 3.03 dne. Tím podmínku splňuju, každopádně bych řekl, že těch dnů je mnohem, ale mnohem více, ještě ze staré Suvy, takže toto číslo se může pohybovat i v řádu týdnů.
 9. Hráči mě víceméně znají. Na serveru už se pohybuju pěkně dlouho.
 10. Aktivita by mohl být menší problém, mám před maturitou, každopádně se poslední dobou hodně snažím být celkem aktivní a poctivě hrát jako za starých časů, momentálně jsem vzorný, co se aktivity týče.
 11. Pravidla znám, několikrát jsem si je četl a snažím se je i dodržovat.
 12. S žádnými většími prohřešky jsem se zatím nepotýkal.
 13. Moje UUID - 09ca944b-97ad-44aa-82a3-cd4b507c6a38
 14. Jinde v žádném A-Teamu ani Staffu ani ničem podobném nejsem, neměl bych čas vykonávat víc funkcí naráz.
 15. To je asi tak vše k mojí žádosti, děkuju za váš čas a ať už bude vaše rozhodnutí jakékoliv, tak jsem rád, že jsem si tu žádost mohl konečně zkusit podat. :D
Před 5 měsíci

Ak sledujete kalendár, viete, že už tu máme december. To znamená, že Vianoce sú za rohom. K tejto príležitosti vyhlasujeme pre vás build event, s témou symbol Vianoc.
Veríme, že tentokrát sa vás zúčastní čo najviac a že využijete plný potenciál tejto témy a budete vážne kreatívny. Dúfame, že výhry vás motivujú sa zúčastniť. Sú 3 víťazné miesta: 
1. miesto VIP na  3 mesiace, 2 staky dia a hlava
2. miesto VIP na  2 mesiace
3. miesto VIP na 1 mesiac
Dátum uzávierky súťaže je 30.12.2018.
Prosíme prečítať a  dodržiavať pravidlá build eventu.

Vítězové jsou
1. místo xXmathysekXx a xXmirechekXx
2. místo StarSoul8
Před 7 měsíci

Build event, ako každý event, má svoje pravidlá ktoré majú byť dodržiavané, zvlásť pri Build evente, aby stavba bola uznaná.
- Keďže nemáme k dispozícii SandBox (svet s creativom), stavby sa stavajú u vás na pozemku.
- Stavbu, aby bola uznaná do eventu, je potrebné nahlásiť členovi Ateamu, alebo napísať do knihy názov homu, ktorý je blízko stavby a knihu hodiť do truhly na nápady, ktorá sa nachádza na spawne, naľavo od sôch Ateamu, pri tróne.
- Je zakázané staviať stavby, ktoré narážajú na rôzne témy či ľudí, náboženstvá a iné veci s negatívnym, rasistickým či sexistickým obsahom, je to trestané.
- Taktiež je zakázané kopírovať stavby, či myšlienky od hráčov bez ich svedomia.
- Samozrejmosťou je dodržiavať všetky ostatné pravidlá serveru.
- Dodržať termín uzávierky, pokiaľ člen Ateamu neudá výnimku či nezmení termín.
- A-team má právo zmeniť termín uzávierky či pozmeniť pravidlá bez udania dôvodu.
Před 7 měsíci