Samuell_ Admin


Zde nejsou žádné příspevky.


Samuell_

Samuell_


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 2 dny
  • Profile Views: 305
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Mnooo. Tak asi to co žíkaj ostatní, počkat pár dní, týdnu, mesícu či let, sledovat tvé chováni, reagováni na hráče a proste počkat. vyskoušet jestli tady fakt budeš hrát a proste pak uvidíme, až to budeš nejmíň čekat vybehneme na tebe a žekneme že si byl prijatej, čiže zatím to odkládame a pak se ozveme. Ale jako jj, spracovaný to máš hezky, se musí nechat. 

Před 1 měsícem

Ahoj, server nie je odstavený naším pričinením. Hostovateľ, u ktorého máme server, má aktuálne údržbu tým pádom server je odstavený a my to nijak nedokážeme ovplyvniť. Ďakujem za pochopenie.

Před 4 měsíci

Ahoj, tak finálne vyjadrenie aj z mojej strany, podobné Bauiiimu.
Väčšinu podmienok spĺňaš, cením gramatiku a všetky veci ohľadom toho, akurát pár čiarok tam chýba ( čo ma čiastočne irituje ._.), ale to sa dá prehliadnuť. To je všetko pekné a všetko by sa to dalo hodiť do zeleného plusu, ak by som to delil ako bauiii. 
No mrzí ma, že tam k tomu nie je žiadaná aktivita, pred ani po podaní žiadosti, ktorú si podala po pár hodinách na serveri, 6 dní od podania tá aktivita je mizivá, ktorá väčšinou býva zvykom až pár týždňov/mesiacov od prijatia do AT. Ale chápem, každý má svoje problémy, starosti o škole a tak.
Čiže, z mojej strany som proti. Každopádne, ďakujeme za tvoju žiadosť, prajeme veľa šťastia a všetkého možného do budúcnosti a dúfam,že sa na serveri ešte niekedy uvidíme.

Před 4 měsíci

Ahoj, hráč DavidVanuk mi nahlásil, že mu chýbajú nejaké itemy, tuším že ryby, z jeho novozavedeného shopu. Bolo by fajn, kebyže mu to tam vrátiš, tušil som, že došlo len k nedoruzemení. Žiadosť sa schvaľuje. 

Před 4 měsíci

Ahoj, ďakujeme za tvoj záujem o pôsobenie v Ateamu, hoci tá žiadosť mohla byť viac prehľadná a oddelená odsekami. 
berieme do úvahy tvoju žiadosť, ozveme sa ti v priebehu nasledujúcich týždňov, kedy si preveríme tvoju aktivitu a všetky veci okolo. 
 

Před 4 měsíci

The widget is disabled for the specified Discord server. Please go to the 'Widget' tab in your Discord server settings, and ensure the Discord widget is enabled and that the ID is correct.