Samuell_ Admin


Zde nejsou žádné příspevky.


Samuell_

Samuell_


  • Registrován: Před 1 rokem
  • Poslední přihlášení: Před 6 dny
  • Profile Views: 253
This user has not added any about fields yet.

Forum


Latest Posts

Ahoj, server nie je odstavený naším pričinením. Hostovateľ, u ktorého máme server, má aktuálne údržbu tým pádom server je odstavený a my to nijak nedokážeme ovplyvniť. Ďakujem za pochopenie.

Před 2 měsíci

Ahoj, tak finálne vyjadrenie aj z mojej strany, podobné Bauiiimu.
Väčšinu podmienok spĺňaš, cením gramatiku a všetky veci ohľadom toho, akurát pár čiarok tam chýba ( čo ma čiastočne irituje ._.), ale to sa dá prehliadnuť. To je všetko pekné a všetko by sa to dalo hodiť do zeleného plusu, ak by som to delil ako bauiii. 
No mrzí ma, že tam k tomu nie je žiadaná aktivita, pred ani po podaní žiadosti, ktorú si podala po pár hodinách na serveri, 6 dní od podania tá aktivita je mizivá, ktorá väčšinou býva zvykom až pár týždňov/mesiacov od prijatia do AT. Ale chápem, každý má svoje problémy, starosti o škole a tak.
Čiže, z mojej strany som proti. Každopádne, ďakujeme za tvoju žiadosť, prajeme veľa šťastia a všetkého možného do budúcnosti a dúfam,že sa na serveri ešte niekedy uvidíme.

Před 3 měsíci

Ahoj, hráč DavidVanuk mi nahlásil, že mu chýbajú nejaké itemy, tuším že ryby, z jeho novozavedeného shopu. Bolo by fajn, kebyže mu to tam vrátiš, tušil som, že došlo len k nedoruzemení. Žiadosť sa schvaľuje. 

Před 3 měsíci

Ahoj, ďakujeme za tvoj záujem o pôsobenie v Ateamu, hoci tá žiadosť mohla byť viac prehľadná a oddelená odsekami. 
berieme do úvahy tvoju žiadosť, ozveme sa ti v priebehu nasledujúcich týždňov, kedy si preveríme tvoju aktivitu a všetky veci okolo. 
 

Před 3 měsíci

Prijatý, cg.

Před 5 měsíci